Mobilní aplikace

Všichni řeší "totéž"

Propojit data různých serverů, která elegantně zobrazujeme v uživatelsky příjemném designu aplikace.

Flutter

Naše zkušenosti s Flutterem nám dávají jistotu, že je to nejrozumnější volba pro multiplatformní vývoj s nejvyšším výkonem a efektivitou.

Oblíbené technologie

NFC, Bluetooth Beacons, Apple Pay, Google Pay, to všechno jsou technologie, které umíme implementovat.

Aplikace nebo hra?

Sami rádi hrajeme hry a na některých jsme pracovali. Pojďte s námi nějakou vydat.

Arriva

Mobilní aplikace dopravce ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA, vytvořená technologií Flutter pro platformy iOS a Android, funguje jako vyhledávač spojů a umožňuje nakupovat jízdenky.

Zobrazuje na interaktivní mapě polohy vlaků a autobusů. Umožňuje pomocí platební brány nakoupit jízdenky, nebo je stornovat.
Tvoříme aplikace, které máte pod kontrolou

Bileto - OnBoard
Elektronická pokladna

Mobilní aplikace Onboard (platforma Android), vytvořená pro firmu Bileto, je elektronickou pokladnou určenou pro dopravce. Intogrované EET řešení s validací jízdenek a sedadlovou mapou pro rezervace.
Dostupná je pro zařízení Metric s integrovanou tiskárnou, mobilní telefony s BlueTooth tiskárnou Zebra a zařízení PAX s integrovanou tiskárnou a platebním terminálem.

Vetmapa

Mobilní aplikace Vetmapa (platforma Android), vytvořená pro firmu Aquasoft, je aplikace zobrazující veterinární data SVS ČR na mapě. Možnost stažení konkrétních dat/vrstev a filtrování. Každá vrstva znázorňuje určitý typ kontrol či nákaz zvířat v ČR.
Zobrazení na mapě online Google Maps i offline stažené OpenStreetMap.

DVTV - Drtinová Veselovský TV

Mobilní aplikace DVTV (platforma Android), vytvořená pro firmu Coolpany SE, je video přehrávač, načítající online stream. Seznam videí s možností vyhledávání a filtrování dle autorů.
Rozdílná zobrazení na mobilu a tabletu, jak seznamu, tak detailu. Možnost nastavení kvality videa. Push notifikace.

CBA - Družstvo CBA CZ

Mobilní aplikace CBA (platforma Android), vytvořená pro družstvo CBA, zobrazuje prodejny na mapě i v seznamu. Možnost registrace, přihlášení a nastavení oblíbené prodejny.
Zobrazení novinek a produktů z aktuálního letáku. Aktualizace dat ze serveru.

Týdeník Echo

Mobilní aplikace Týdeník Echo (platforma Android), vytvořená pro firmu Coolpany SE, je magazínová aplikace obsahující šablonovou čtečku html.
Offline zobrazení vydání. Možnost změny velikosti písma a prohlížení fotogalerie. Zobrazení možného obsahu podle zakoupených přístupových práv.

Týdeník Ekonom

Mobilní aplikace Týdeník Ekonom (platforma Android), vytvořená pro firmu Coolpany SE, je magazínová aplikace obsahující šablonovou čtečku html a PDF čtečku.
Offline zobrazení vydání. Možnost změny velikosti písma a prohlížení fotogalerie. Zobrazení možného obsahu podle zakoupených přístupových práv.

Hospodářské noviny

Mobilní aplikace Hospodářské noviny (platforma Android), vytvořená pro firmu Coolpany SE, je novinová aplikace obsahující šablonovou čtečku html a PDF čtečku.
Offline zobrazení vydání. Možnost změny velikosti písma a prohlížení fotogalerie. Zobrazení možného obsahu podle zakoupených přístupových práv.